Výsledky 13. - 14. 9. 2014
Sobota:
ZVOP:
Arien Herding Breeze Prospěla
Anabell Lorelai Schaycounty Neprospěla
Baco Noir z Brzaneckych Vinohradu Prospěl
Brunello Montalcino z Brzaneckych Vinohradu Prospěl
Curious Busybody z Brzáneckých vinohradů Prospěla
HWT CS
Áda ISDS CZ/3145599 - Tereza Šímová 69 bodů, Postačující
IHT CS 1
Chelsea Mintaka - Viktor Topinka 79 bodů, Velmi dobrá, 1. místo
Cleylla Ferenčík - Milena Topinková 78 bodů, Velmi dobrá, 2.místo
Clancy Ferenčík - Iveta Milanová 60 bodů, Dobrý, 3. místo
IHT CS 2
Harrissi Mintaka - Milena Topinková 78 bodů, Velmi dobrá, 1. místo
Devie - Viktor Topinka 60 bodů, Dobrá, 2. místo
Baddy Orlie Pierko - Vladimír Sedlák 44bodů, Nedostatečný, 3. místo
Neděle:
ZVOP
Little Unai Z Kovárny - Andrea Pavlíčková Prospěla
Erin Ze Smrčkova Dvora Prospěla
Freisa Corlan Gi Prospěla
Chardonay Corlan Gi Prospěl
HWT
Blesk Vera Gopo - Iva Vlčková 62 bodů, Postačující
IHT TS 1
Batty Vera Gopo - Holikova Dagmar 63 / 84% bodů , Výborná, 1. místo
IHT TS 2
Berry Bohemia Checko - Jarmila Kvasnicová 79 bodů, Velmi dobrý, 1. místo
Ulkaine Unique Z Kovárny - Dana Přikrylová 78 bodů, Velmi dobrá, 2. místo
Aloe Vera Adeteva - Holikova Dagmar 56 bodů, Nedostatečná, 3. místo
Unai Unique Z Kovárny – Andrea Pavlíčková 34 bodů, Nedostatečná
Catharine Ulkaine Callistopeia - Dana Přikrylová Disk
IHT TS 3
Cullen Black z JBonda - Jitka Ragánová 125 / 83% bodů, Výborný, 1. místo
Výsledky Farma závodů v sobotu (rozhodčí Martin Martin):
1. místo: Harrissi Mintaka - Milena Topinková 123 bodů
2. místo: Cleyla Ferenčík - Milena Topinková 121 bodů
3.místo: Bonita Corlan Gi - Zuzana Černá 120 bodů
4. místo: Devie - Viktor Topinka 118 bodů
5. místo: Baddy Orlie Pierko - Vladimír Sedlák 116 bodů
6. místo: Áda - Tereza Šímová 114 bodů
7. místo: Clancy Ferenčík - Iveta Milanová 113 bodů
Filip ze Skalistých hor - Sandra Lefnerová
9. místo: Egan Ferenčík - Vladimír Sedlák 111 bodů
10. místo: Chelsea Mintaka - Viktor Topinka 108 bodů
ZVOP:
Arien Herding Breeze Prospěla
Anabell Lorelai Schaycounty Neprospěla
Baco Noir z Brzaneckych Vinohradu Prospěl
Brunello Montalcino z Brzaneckych Vinohradu Prospěl
Curious Busybody z Brzáneckých vinohradů Prospěla
HWT CS
Áda ISDS CZ/3145599 - Tereza Šímová 69 bodů, Postačující
IHT CS 1
Chelsea Mintaka - Viktor Topinka 79 bodů, Velmi dobrá, 1. místo
Cleylla Ferenčík - Milena Topinková 78 bodů, Velmi dobrá, 2.místo
Clancy Ferenčík - Iveta Milanová 60 bodů, Dobrý, 3. místo
IHT CS 2
Harrissi Mintaka - Milena Topinková 78 bodů, Velmi dobrá, 1. místo
Devie - Viktor Topinka 60 bodů, Dobrá, 2. místo
Baddy Orlie Pierko - Vladimír Sedlák 44bodů, Nedostatečný, 3. místo
Neděle:
ZVOP
Little Unai Z Kovárny - Andrea Pavlíčková Prospěla
Erin Ze Smrčkova Dvora Prospěla
Freisa Corlan Gi Prospěla
Chardonay Corlan Gi Prospěl
HWT
Blesk Vera Gopo - Iva Vlčková 62 bodů, Postačující
IHT TS 1
Batty Vera Gopo - Holikova Dagmar 63 / 84% bodů , Výborná, 1. místo
IHT TS 2
Berry Bohemia Checko - Jarmila Kvasnicová 79 bodů, Velmi dobrý, 1. místo
Ulkaine Unique Z Kovárny - Dana Přikrylová 78 bodů, Velmi dobrá, 2. místo
Aloe Vera Adeteva - Holikova Dagmar 56 bodů, Nedostatečná, 3. místo
Unai Unique Z Kovárny – Andrea Pavlíčková 34 bodů, Nedostatečná
Catharine Ulkaine Callistopeia - Dana Přikrylová Disk
IHT TS 3
Cullen Black z JBonda - Jitka Ragánová 125 / 83% bodů, Výborný, 1. místo
Výsledky Farma závodů v sobotu (rozhodčí Martin Martin):
1. místo: Harrissi Mintaka - Milena Topinková 123 bodů
2. místo: Cleyla Ferenčík - Milena Topinková 121 bodů
3.místo: Bonita Corlan Gi - Zuzana Černá 120 bodů
4. místo: Devie - Viktor Topinka 118 bodů
5. místo: Baddy Orlie Pierko - Vladimír Sedlák 116 bodů
6. místo: Áda - Tereza Šímová 114 bodů
7. místo: Clancy Ferenčík - Iveta Milanová 113 bodů
Filip ze Skalistých hor - Sandra Lefnerová
9. místo: Egan Ferenčík - Vladimír Sedlák 111 bodů
10. místo: Chelsea Mintaka - Viktor Topinka 108 bodů